Бізнесменам, які проводять свою діяльність незаконно, донараховують податки до 41 %

Contact Us

Бізнесменам, які проводять свою діяльність незаконно, донараховують податки до 41 %

Останнім часом банки масово блокують грошові перекази великих розмірів осіб, які займаються підприємницькою діяльністю, але не оформлені як ФОП або юридичні особи.

Особливо багато таких випадків в інтернет-магазинах, які продають різні товари і послуги. Їх можна побачити на будь-яких торгових майданчиках. Банки подібні транзакції моніторять і повідомляють про них у податкові органи.

У результаті власникам карт, які не призначені для ведення підприємницької діяльності, донараховують податок на доходи, ЄСВ, військовий збір, а також зобов’язують сплачувати штраф. Сума, яку необхідно доплатити, може становити від 20 % до 41 % від всієї транзакції.

Підозрілі операції визначає автоматизована система банку. Під них підпадають транзакції, сума яких перевищує 400 тис. грн. Решта перевіряються або вибірково, або якщо виявлені підозрілі критерії. Таких сьогодні налічують понад 73.

Банк має право запросити документ, що підтверджує законність походження грошей. І хоча банки не передають інформацію, що стосується руху коштів на рахунках, податковим органам, останні за запитом можуть отримати дані про відкриття рахунку.

А ось якщо клієнт не надав документації, яка підтверджує походження коштів, то банки передають матеріали в податкову для складання відповідного акту.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm