Як Україна планує розширювати торгове партнерство з іншими державами

Contact Us

Як Україна планує розширювати торгове партнерство з іншими державами

У міністерстві економіки повідомили, що очікують у поточному році зростання ВВП на 4%. Чиновники пояснюють такі прогнози торгівлею України з багатьма країнами ЄС (Німеччиною, Францією, Польщею та країнами Балтії).

Разом з тим, в уряді наголошують на тому, що Україні слід розширювати перелік партнерів. Тому, тепер кожен візит вітчизняної делегації до іншої держави буде включати в себе розгляд торгово-інвестиційних питань.

Президент України на всеукраїнському форумі «Україна 30. Міжнародна політика» зазначив, що присутність вітчизняної продукції на ринках Європи і Близького Сходу росте. Надалі він покладає надії потрапити і на ринок Африки.

Для пошуку нових ринків збуту планують перезапустити Експортно-кредитне агентство, функції якого будуть передбачати надання допомоги бізнесу в пошуках клієнтів за кордоном.

Згідно з новоприйнятою експортною стратегією Україна розширить торгівлю з Близьким Сходом, Азією і Африкою. На сьогодні найбільшими партнерами нашої держави залишаються країни ЄС (40% експорту) і Китай (33%).

Крім того, на політику розвитку в сфері економічного відновлення Україна отримала позику від Світового банку в розмірі 350 млн дол. Кошти підуть на розвиток економіки в період пандемії, а також на надання підтримки вразливим верствам населення.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm