В уряді обіцяють допомогу бізнесу, який опинився в «червоних» зонах

Contact Us

В уряді обіцяють допомогу бізнесу, який опинився в «червоних» зонах

Прем’єр-міністр оголосив, що уряд надасть підтримку представникам підприємництва під час дії посилених карантинних обмежень.

Так, політик запевнив, що ряд міністерств разом з муніципальними органами розробляють механізм відшкодування втрат громадянам, які змушені були призупинити свою діяльність у зв’язку з встановленням червоного рівня епідемічної небезпеки в їхньому регіоні.

Президент також висловив свої сподівання на те, що вже на цьому тижні представники місцевої влади нададуть свої пропозиції для їх затвердження на Конгресі місцевих і регіональних влад. У свою чергу Зеленський пообіцяв, що на додаток до запропонованої за рахунок місцевих бюджетів допомоги уряд виділить ще 100% суми, збільшивши її вдвічі.

Глава держави зазначив, що для надання коштів швидко і прозоро необхідно використовувати портал і додаток «Дія», робота якого вже довела свою успішність у січні поточного року. При цьому парламент повинен бути готовий максимально оперативно прийняти всі зміни, які будуть потрібні для підтримки бізнесменів.

«Якщо виникне необхідність знову вводити локдаун, в Україні можуть відновити всі програми допомоги підприємцям. Будемо діяти за обставинами», — заявив міністр економіки Ігор Петрашко.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm