Уряд розробив програму для стимулювання економіки після виходу з карантину

Contact Us

Уряд розробив програму для стимулювання економіки після виходу з карантину

Кабмін прийняв програму стимулювання економіки, направлену на боротьбу з наслідками пандемії. Вона розрахована на 3 роки і включає в себе біля 230 пунктів. Це заходи з відновлення повноцінної роботи мікро, малого та середнього бізнесу.

Серед найбільш важливих положень програми Прем’єр-міністр виділив ліквідацію підрозділів економічних розслідувань поліції, СБУ, прокуратури та формування окремої інституції — Служби фінансових розслідувань. Крім того, запроваджується податок на виведений капітал. В Фонд боротьби з пандемією направлено 64,7 млрд. грн.

Заплановані ініціативи передбачають законодавчі зміни з метою захисту національних інтересів країни в умовах посиленого протекціонізму інших держав, захист внутрішнього ринку від недобросовісної конкуренції та збільшених обсягів імпорту, амністію капіталу, введення е–резидентства.

Також планують реформувати деякі державні органи та збільшити відповідальність посадових осіб за зловживання повноваженнями.

Програма передбачає заходи, спрямовані на підтримку окремих галузей, таких як: промисловість, агросектор, енергетика, транспорт та ін.

Міністр фінансів зазначив, що майже половина коштів Фонду боротьби з пандемією вже розподілена, з них 27 млрд. грн. на безповоротній основі і 1,3 млрд. грн. — на поворотній.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm