Договір факторингу для банку або як зменшити суму проблемного кредиту

Contact Us

Договір факторингу для банку або як зменшити суму проблемного кредиту

З метою повернення проблемної заборгованості один з провідних банків України скористався послугами ТОВ «Фінансова компанія «Мустанг Фінанс» та заключив Договір факторингу.

Зазначимо, що підприємство-боржник не виконувало свої зобов’язання перед банком за кредитним договором з 2012 року та перебуває в процедурі банкротства (на даний час знаходиться на стадії ліквідації). Сума заборгованості – еквівалент 2,6 мільйона доларів США.

Відповідно до Договору факторингу, ТОВ «ФК «Мустанг Фінанс» в липні 2019 року оплатила частину коштів, заборгованих підприємством-боржником перед банком.

Завдяки даній факторинговій операції клієнт (один з провідних банків України) отримав частину коштів, сплачених замість боржника, тим самим зменшивши кількість «проблемних» кредитів.

На українському ринку фінансової реструктуризації широко використовувався такий інструмент, як факторинг.

З метою отримання коштів від боржника, який тривалий час не виконує свої зобов’язання за кредитними договорами використовуються факторингові операції, що здійснюються виключно за участю фінансових компаній, які мають на це відповідну ліцензію.

ТОВ «ФК «МУСТАНГ ФІНАНС» має ліцензію на здійснення господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), а саме: надання послуг факторингу, надання фінансових позик, в тому числі на і умовах фінансового кредиту.

Поділитися цим повідомленням?

smm