Як залучити інвестиції діючому бізнесу

Contact Us

Як залучити інвестиції діючому бізнесу

Часто підприємцям потрібна не лише фінансова допомога стартапу, але і вже діючому бізнесу. Багатьох цікавить питання: як залучити інвестиції? І де взяти вигідного інвестора? Нижче наведемо декілька рекомендацій на цей рахунок.

Як залучити інвестиції в бізнес: покрокова інструкція

Щоб залучити інвестиції, потрібно виконати декілька кроків:

 1. Знайти інвестора для бізнесу. Навряд чи це станеться саме по собі. Тому пошуками доведеться зайнятися самостійно. Щоб розуміти, де шукати інвесторів, для початку потрібно визначити стадію розвитку своєї справи. Це може бути лише її зародження, становлення чи вже зрілість. Залежно від цього оберіть і бажаний досвід контрагента. Постійно налагоджуйте нові зв’язки, усіляко просувайте своє підприємство в маси.
 2. Створіть інвестиційний бізнес-план, презентацію компанії. Бізнес-план інвестиційного проєкту — найважливіший документ будь-якого підприємства. Саме ним ви повинні зацікавити потенційного інвестора. Також варто вміти у вигідному світлі представити компанію, зазначивши її сильні сторони та основні моменти діяльності.
 3. Оберіть форму співробітництва. Тут мається на увазі, яким чином інвестор буде отримувати дохід від прибутку. Це може бути процент від початкового вкладу, процент від отриманого прибутку чи доля в бізнесі.
 4. Проведіть переговори. Детально розкажіть про свій проєкт, не бійтесь, що інвестори вкрадуть вашу ідею. Як правило, їх цікавить лише прибуток, а вкладати гроші в незрозумілий проєкт ніхто не стане.
 5. Підпишіть договір. Закріпити результати успішних переговорів потрібно в письмовому вигляді. Документ повинен містити деталі співробітництва, зобов’язання обох сторін. Ну і після всього залишилось лише отримати інвестиції на проєкт!

Способи залучення інвесторів для бізнесу

Багато підприємців без сумніву ставили собі питання, як знайти інвесторів, що бажають надати допомогу малому бізнесу? Адже такі є, просто потрібно знати, де шукати. Ну і, звісно, мати вартісний проєкт.

Так, пошук інвестора для бізнесу можна організувати шляхом використання:

 • спеціальних платформ для запуску стартапів;
 • мережі бізнес-ангелів;
 • краудфандингових сайтів;
 • бізнес-інкубаторів та акселераторів;
 • соцмереж професіоналів;
 • ринку прямих інвестицій;
 • платформи онлайн-кредитів;
 • ведення самостійного маркетингу.

Пошук інвестицій — справа непроста, але без неї ніяк. Допомога в розвитку бізнесу може знадобитися на будь-якому етапі підприємницької діяльності. Не варто цього боятися. І нізащо не здавайтесь, якщо все не вийшло з першого разу.

Компанія «Мустанг Фінанс» запускає новий проєкт, аби надати допомогу для малого бізнесу. Якщо ви вважаєте себе гідним кандидатом — спробуйте власні сили! Беріть участь у конкурсі та отримуйте фінансування для успішного розвитку своєї власної справи!

Щоб дізнатися більше про умови конкурсу на кращий інвестиційний проект «Фінансуємо успіх бізнесу», переходьте за посиланням http://mustangfinance.com.ua/konkurs-investproektiv/

 

Поділитися цим повідомленням?

smm