Як стягнути з поручителів більше 1 млн. доларів США та зберегти бізнес

Contact Us

Як стягнути з поручителів більше 1 млн. доларів США та зберегти бізнес

У листопаді 2018 року для повноцінної реалізації бізнес-плану потужна хлібопекарська компанія України отримала від свого бізнес-партнера (Клієнт «ФК «Мустанг Фінанс») поворотну фінансову допомогу в загальній сумі 1,146 млн. доларів США.

В силу різних обставин повернення отриманих грошових коштів у визначені строки для хлібопекарської компанії стало неможливим. Тривалі переговори як між сторонами, так  із двома поручителями боржника, не привели до повернення коштів.

У серпні 2019 року бізнес-партнер звернувся до однієї з ведучих факторингових компаній– ТОВ «ФК «Мустанг Фінанс».

Команда професійних фахівців з фінансів та факторингу зробила глибокий аналіз ситуації та запропонувала Клієнту ряд бізнес інструментів.

Так, у результаті реалізації напрацьованої стратегії було укладено Договір відступлення права вимоги, а також Договори відступлення прав та зміну кредитора за договорами порук.

В судовому порядку було успішно доведено наявність правових підстав для стягнення із поручителів 1,146 млн. доларів США.

Поручителі не виявили бажання добровільно виконати судові рішення. Тому примусове стягнення 1,146 млн. доларів США відбулося через процедуру ініційованих виконавчих проваджень.

Вже через 9 (дев’ять) місяців проблема Клієнта була повністю вирішена – 1,146 млн. доларів США було повернено на його рахунок.

Навіть більше, завдяки професійно проведеним переговорам наших фахівців із потужною хлібопекарською компанією України, відновлено напружені відносини між нашим Клієнтом та хлібопекарською компанією.

Завдяки цьому, в непростий для бізнесу та країни час хлібопекарська компанія продовжує розвивати хлібопекарську справу.

Фахівці з факторингу ФК «МУСТАНГ ФІНАНС» успішно вирішили фінансову проблему Клієнта більше ніж на мільйон доларів США, а також заклали фундамент подальшого розвитку взаємовідносин між Клієнтом та потужною хлібопекарською компанією України.

Поділитися цим повідомленням?

smm