Всесвітній банк підтвердив наміри надавати Україні допомогу

Contact Us

Всесвітній банк підтвердив наміри надавати Україні допомогу

Прем’єр-міністр України обговорив з керуючим директором Світового банку тему взаємного співробітництва, боротьби з проявами і наслідками пандемії, зокрема щодо надання доступу українській державі до вакцин.

Денис Шмигаль заявив, що Світовий банк — це важливий партнер нашої країни, а тому ми плануємо продовжувати з ним активну взаємодію.

Також прем’єр акцентував увагу, що, незважаючи на коронавірус, у країні реалізовуються реформи, спрямовані на подальше економічне зростання. Так, зроблені основні кроки на шляху до децентралізації, проведення земельної реформи, йде перетворення судової системи, антикорупційної сфери.

У рамках нового проекту «Екстрене реагування на COVID-19 і вакцинація в Україні» передбачається виділити 90 млн дол. Крім цього, Кабмін прийняв понад сто інвестиційних проектів у різних галузях, визначених як пріоритетні, які також потребують коштів.

У свою чергу представник Світового банку підтвердив свою готовність допомагати нашій країні, як за допомогою надання консультацій, так і фінансової підтримки в рамках пріоритетних для уряду проектів.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm