Висунуто ініціативу створення економічного паспорта громадянина

Contact Us

Висунуто ініціативу створення економічного паспорта громадянина

Президент подав на розгляд ВР одразу чотири законопроекти стосовно економічного паспорта. Нововведення передбачають, що система діятиме на основі накопичення внесків за рахунок бюджету на персональних рахунках учасників Фонду майбутніх поколінь.

Планується, що вищезгаданий фонд буде неприбутковою організацією, а його діяльність спрямовуватиметься виключно на накопичення коштів та здійснення виплат. Створюватиметься він за рахунок надходжень із держбюджету у вигляді оплати рентних платежів за використання надр з метою видобутку корисних копалин.

На кожного учасника має щороку надходити дві мінімальні зарплати, визначені на той рік, у якому здійснюється відповідний внесок. Такі кошти зберігатимуться у Фонді до повноліття їхнього власника.

Передбачається, що учасниками Фонду стануть усі українці, народжені після 01.01.2019 року. Щоб отримати виплату після настання повноліття, учаснику необхідно мати громадянство України та протягом останніх 5-ти років проживати в межах країни.

Крім того, до 18 років учасники матимуть змогу скористатися грошима, якщо вони потрібні на навчання, покупку власного житла або лікування.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm