Викуп проблемних кредитів

Contact Us

Викуп проблемних кредитів

Чи можна викупити свій борг всього 20-50% від початкової суми кредиту та назавжди позбутися від фінансового зобов’язання? А заробити на придбанні чужої заборгованості? Все це можливо завдяки послугам факторингу!

Якщо боржник тривалий час не погашає борг, банку вигідніше його продати, ніж намагатися стягнути. Нехай він втратить 20-30% його вартості, зате поверне основну частину грошей. При цьому сам клієнт згідно з українським законодавством викупити свій борг на таких умовах не може. Не передбачена така можливість і для поручителя.

Викуп кредитів роблять факторингові компанії. З цією метою укладають договір факторингу. Перш, ніж його підписати, слід переконатися в надійності такого посередника. Для цього потрібно перевірити:

  • наявність у компанії статусу фінансової установи та відповідної ліцензії;
  • позитивний досвід роботи на ринку фінансових послуг;
  • зазначення ​​в договорі ціни, за якою продають заборгованість;
  • чи підлягає поверненню аванс, якщо посередник не викупить заборгованість.

Переваги факторингу беззаперечні, оскільки така угода вигідна всім сторонам. Банк позбудеться від проблемної заборгованості, боржник погасить кредит на більш вигідних умовах, а факторингова компанія отримає свій прибуток.

Часто банки роблять переуступку вимоги стягувати заборгованість щодо цілої низки боргів. Завдяки цьому вони можуть зробити істотну знижку фактору, а той, у свою чергу, запропонувати більш вигідні умови боржнику.

Відбувається процедура викупу на відкритих торгах. Найбільш поширена така ситуація, коли банк перебуває в процесі ліквідації. Однак викуп боргу третьою особою можливий і у банківської установи, яка працює у звичайному режимі.

Факторинг, ціна якого дуже вигідна, часом дозволяє погасити борг аж за 20-50% від його первісної суми! При цьому, якщо мати справу з надійною і добросовісної компанією, вартість послуг факторингу невисока. Так як посередники знають, з ким мають справу.

Як показує статистика, останні заробляють на перепродажі не більше 3-5%. В результаті вони можуть запропонувати клієнтові максимально вигідні умови співпраці, чого не може дозволить собі банк, оскільки його діяльність жорстко регламентована з боку закону. При цьому факторам законодавець надає значну свободу дій.

Тож не дивно, що послуги факторингових компаній в Україні стають все більш затребуваними. Кожна угода укладається на індивідуальних умовах, дозволяючи всім сторонам залишитися у виграші.

Компанія «Мустанг Фінанс» має багаторічний досвід роботи в даній сфері. Ми викупимо банківський борг, і надамо боржникові можливість погасити його на максимально сприятливих для нього умовах. Вартість факторингових послуг у нас завжди лояльна і в кожному конкретному випадку визначається окремо!

Поділитися цим повідомленням?

smm