Відродження українського бізнесу після карантину

Contact Us

Відродження українського бізнесу після карантину

В результаті послаблення карантинних заходів вітчизняний бізнес почав оживати. Так, за даними аналітиків кількість нових зареєстрованих підприємців майже зрівнялась з показниками, що існували перед карантином, і склала 4775.

Крім того, в державі виросла кількість вакансій. В порівнянні з даними квітня 2020-го року цей показник виріс практично на 30 % (з 31,9 тис. до 54 тис.). За умови відсутності повторної кризи з 4-го кварталу прогнозують зріст. Передбачають, що такими темпами через рік Україна повернеться до стану, що існував на початку 2020-го року.

Також у країні продовжують відроджувати роботу кафе та ресторани. Відкрилось 69 % ресторанів. Із закладів громадського харчування повернувся до роботи тільки 51 %. Даній галузі необхідно переглянути меню, ціни, можливо, змінити концепцію роботи, аби адаптуватись до нових умов ринку.

Раніше бізнесмени розказали, як збираються налагоджувати роботу після карантину. Поки що тільки 35 % підприємств готові повернутися до роботи в офіс у травні, ще 34 % — у червні.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm