В Україні почнуть перевіряти дорогі покупки

Contact Us

В Україні почнуть перевіряти дорогі покупки

У Мінфіні повідомили, що планують сформувати спеціалізовані підрозділи податкової служби, які перевірятимуть поведінку платників податків, які мають високий рівень статків. Таким чином, в уряді хочуть боротися з тіньовими доходами.

Зазначимо, що ДПС і так може проводити камеральні перевірки за результатами даних, отриманих із декларацій платників податків. Тому для багатьох створення ще одного спеціального підрозділу вбачається недоцільним.

Чиновники поки що не вказали, за якими критеріями особи потраплятимуть до списку індивідуальних платників, які мають високі статки й яких необхідно перевіряти. До лютого наступного року обіцяють розробити законопроект, яким запровадять непрямі методи контролю над оподаткуванням.

У результаті планують оподатковувати різницю виявленого прихованого доходу. В уряді вірять, що це знизить бажання щодо його приховання. Оскільки для нашої країни це істотна проблема. Тепер не можна буде переписати майно на кума чи свата, оскільки ніхто не захоче так підставлятися. Якщо ви не маєте офіційної високої зарплати, а у вас з’явилося дороге майно, у податківців обов’язково виникнуть питання.

Чиновники порадили тим, хто може потрапити до цього списку, щоб уникнути ризиків, скористатися можливістю добровільного декларування.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm