В Україні нараховують більше сотні фінтех компаній

Contact Us

В Україні нараховують більше сотні фінтех компаній

Найбільш популярні напрямки роботи – платежі та мобільні гаманці

Сьогодні в нашій країні функціонує більше 100 фінтех компаній. Більшість з них розпочало свою роботу протягом останніх трьох років. Такі дані можна знайти в каталозі, складеному Українською асоціацією фінтех та інноваційних компаній.

Вищезазначений каталог являє собою своєрідну візитну картку таких компаній, працюючих на українському ринку. Більше 60 % організацій фінансуються за власний рахунок, і при цьому вони змогли пройти відмітку беззбитковості.

На міжнародному ринку нараховують більше 40 % таких компаній. А багато з тих, хто все ще працює виключно в межах України, в майбутньому планують також вийти на міжнародний рівень. Найбільш популярні напрямки – це платежі та електронні гаманці.

За інформацією Всесвітнього банку майже 2 млрд. людей знаходиться за межами формальної фінансової системи. Таких українців вже нараховують 37 %.

Каталог представляє собою некомерційний проект, покликаний сприяти співробітництву фінтех компаній із закордонними партнерами, а також державними органами.

Також, в травні цього року була створена Експертна рада з питань комунікації з іноземними партнерами. За її допомогою планується дати можливість регулятору зрозуміти потреби та напрямки розвитку ринку, а безпосередньо компаніям законодавчі аспекти та особливості його регулювання.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm