В Мінцифри вирішили зекономити на отримувачах соцдопомоги

Contact Us

В Мінцифри вирішили зекономити на отримувачах соцдопомоги

В Міністерстві цифрової трансформації повідомили, що планують зберегти 100 млрд. грн. державних коштів завдяки ретельній верифікації пільговиків. З цією метою створять Єдиний реєстр отримувачів соціальних виплат.

В цьому реєстрі будуть всі люди, які отримують допомогу від держави, оскільки сьогодні багато громадян користуються соціальними виплатами, в той час як зовсім їх не потребують. А держава через це несе великі витрати.

В уряді зауважили, що їхня головна задача полягає в тому, аби для людей, які насправді потребують допомоги, такі виплати збільшувались, а ті, хто має дорогі автомобілі та відпочиває за кордоном, їх не отримували.

Міністр соцполітики Лазебна також зауважила про необхідність створення єдиної інформаційної системи, яка б в онлайн-режимі показували всі процеси, що відбуваються в соціальній сфері, і давала можливість ними управляти та оперативно реагувати на нештатні ситуації, в тому числі й запобігати правопорушенням.

Міністр сподівається, що такий реєстр буде створений протягом двох років. Водночас, попередня перевірка даних при призначенні субсидій вводиться з 1 січня 2021-го року.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада схвалила проєкт, згідно з яким субсидії будуть скорочені на 2,16 млрд. грн.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm