Уперше з 2014 року в Україні жоден банк не став неплатоспроможним

Contact Us

Уперше з 2014 року в Україні жоден банк не став неплатоспроможним

В першій половині 2018 року жоден банк не став банкротом, що вперше зафіксовано після кризи 2014 року

Рада НБУ оголосила, що жоден банк не став неплатоспроможним вперше після 2014 року. Мова йде про те, що нарешті почалась процедура очищення банківської системи та її відновлення. Тепер фінустанови демонструють стабільність у своїй діяльності.

«Більшість банків на сьогодні прибуткові, існуючі ризики зарезервовані, процес кредитування відроджується, з проблемними активами ведеться робота. НБУ продовжує розробляти способи вирішення наявних в банківській системі проблем для посилення стійкості фінустанов до різного роду ризиків», – говориться в повідомленні.

На засіданні підкреслили, що за останній рік спостерігалось становлення банківської системи та її адаптація до нинішніх умов для функціонування. При цьому такі умови були досить сприятливими, зокрема, відмічається економічний зріст. Успішному розвитку банківської системи сприяв і приток грошей в неї в результаті покращення матеріального становища підприємств та підвищення рівня доходів громадян.

Разом з тим, було відмічено, що внесені зміни поки що не дозволяють забезпечити стійку базу для розвитку банківської системи.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm