Україна побила рекорди з кредитування бізнесменів

Contact Us

Україна побила рекорди з кредитування бізнесменів

Прем’єр-міністр підбив підсумки, згідно з якими у 2021 році в українській державі внаслідок пільгового кредитування надано рекордні суми коштів. Чиновник заявив, що показники поточного року втричі перевищують аналогічні дані 2020 року. Доступний ресурс для розвитку власної справи отримало 30 тисяч підприємців із різних регіонів країни.

Так, завдяки програмі «5-7-9» цього року отримано 65 млрд грн дешевих кредитів. Додатково 7 млрд грн отримано в рамках ще одного інструменту – «портфельні гарантії від держави».

Крім цього, прем’єр зазначив, що у 2022 році Кабмін запустить ще декілька механізмів для розвитку малого та середнього підприємництва. Йдеться про нову програму фінансового лізингу, а також про поєднання державних та регіональних програм кредитування з метою подальшого зниження ставок.

Нагадаємо, що партнерами програми «5-7-9» вважаються понад 30 банківських установ. Вона пропонує дешеві кредити за ставками 5, 7 та 9 %, а також оформлення часткових гарантій. Коло учасників було розширено і тепер поширюється на бізнесменів, дохід яких не перевищує 50 млн грн на рік.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm