Що допоможе бізнесу розвиватися у 2022 році?

Contact Us

Що допоможе бізнесу розвиватися у 2022 році?

Ми зібрали кілька актуальних рекомендацій, які допоможуть бізнесменам залучити більше грошей у 2022 році. Серед них:

  1. Співпраця з інфлюєнсерами. Думку лідерів вже зараз багато знаменитих брендів використовують для залучення клієнтів. Для цього користуються соціальними мережами, вкладають гроші в рекламу, відстежуючи охоплення та цільову аудиторію. Сьогодні більшість обирає Інстаграм, але найближчим часом очікується значне зростання рівня впливу Tik Tok.
  2. Автоматизація бізнес-процесів. Перевести в автоматизований режим можна практично все: продажі, підтримку, зворотний зв’язок із клієнтами, внутрішні процеси компанії, спілкування між замовниками та постачальниками, а також налагодження комунікацій усередині команди, платежі тощо. З цією метою використовують різноманітні системи. Наприклад, Scriptum.
  3. Розвиток мобільного продажу. Зростання рівня використання мобільних гаджетів збільшує роль електронної торгівлі. Передбачається, що в 2022 році близько 73% покупок буде здійснюватися саме з мобільних пристроїв.
  4. Запуск електронного документообігу. Це ефективна альтернатива паперовій документації, яка дає змогу заощаджувати час та гроші. Все, що потрібно зробити — це вибрати та встановити найбільш підходящу вам систему: Deals, BAS Документообіг КОРП або сервіс Megapolis.DocNet.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm