S&P: про підвищення рейтингів України

Contact Us

S&P: про підвищення рейтингів України

Відповідне рішення прийнято в результаті покращення макроекономічного управління, накопичення валютних резервів та зменшення бюджетного дефіциту

Міжнародне рейтингове агентство «S&P Global Ratings» підняло позиції України в загальному рейтингу, про що сповістило в вересні нинішнього року.

Відмічається, що такому рішенню сприяло підвищення рівня макроекономічного управління, накопичення валютного резерву, прискорення зросту та зниження рівня дефіциту державного бюджету.

Аналітики агентства відмітили: «Новий уряд націлений на збереження макроекономічної стабільності, лібералізації економіки та забезпечення нової програми разом з МВФ».

Агентство відмітило, що зростання рейтингу є стабільним.

В повідомленні говориться: «Прогноз відповідає нашим сподіванням, що уряд України продовжуватиме макроекономічні реформи. Тим часом економіка країни відновлюється, а державний борг зменшується. Тому Україна має зберегти вихід до внутрішніх та міжнародних ринків капіталу, завдяки чому до 2020 року вона зможе погасити комерційні борги».

Нагадаємо, що раніше рейтинги України підвищило і міжнародне агентство  «Fitch Ratings». Не дивлячись на це, наша держава була визнана найбільш економічно не вільною в Європі.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm