РРО для ФОП: які зміни пропонує Президент

Contact Us

РРО для ФОП: які зміни пропонує Президент

У Верховній Раді зареєстрований законопроект № 4439 про річне відтермінування обов’язкового використання підприємцями реєстраторів розрахункових операцій. Як невідкладний його направив до парламенту Президент.

Так Зеленськй запропонував відтермінувати обов’язкове введення РРО до 01.01.2022 року ФОПам 2-4 груп, у яких річний дохід не перевищує граничного обсягу доходу, встановленого для 1-ої групи платників податків.

Також в законопроекті є положення щодо скасування штрафів за те, що сума готівки не відповідає сумі, вказаній у звіті РРО, і за відсутність попереднього програмування товарів.

В Європейській Бізнес Асоціації таку пропозицію Президента назвали кроком назад, спробою налагодити мирні стосунки с окремою частиною населення. Вони негативно ставляться до будь-яких дій, пов’язаних з відтермінуванням детінізації економіки.

Разом з тим, враховуючи складні часи для бізнесу, в ЄБА говорять про необхідність:

  • введення РРО максимально простим способом;
  • доступності недорогих кредитних ресурсів;
  • надання підприємцям фінансової підтримки.

Логічним кроком вищезгадане відтермінування назвали в Асоціації малого і середнього бізнесу. Також її голова наголошує на  необхідності чіткого розмежування малого і великого бізнесу. Оскільки останній, на його думку, часто користується спрощеною системою оподаткування для ФОПів.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm