Президент підписав закони про підтримку бізнесменів на час карантину

Contact Us

Президент підписав закони про підтримку бізнесменів на час карантину

Володимир Зеленський підписав ряд законопроектів № 4429-4431, направлених на підтримку бізнесменів на час дії обмежувальних заходів.

Так, тепер фізичним особам-підприємцям нададуть по 8 тис. грн разової матеріальної допомоги, якщо вони можуть втратити частину доходів через посилення протиепідемічних заходів. Також подібні виплати розраховані для збереження робочих місць найманих робітників. Отримати гроші надається можливість галузі громадського харчування малого і середнього бізнесу протягом строку дії карантину або протягом 6 місяців після його завершення.

Якщо ж через карантин підприємцям довелося взагалі припинити свою діяльність, то на час дії обмежувальних заходів і на один місяць продовжується строк дії договору оренди державного та комунального майна, якщо закінчення його строку припадає на карантин.

Також Президент запропонував не призупиняти та не анулювати на цей час ліцензій на торгівлю алкогольними напоями у випадку несвоєчасної сплати чергового платежу.

Крім того, час, коли людина отримувала допомогу по тимчасовому безробіттю через пандемію, обіцяють включати до страхового стажу.

Нововведення передбачають внесення корективів й у податкове законодавство. Так, мова йде про списання податкового боргу, який не перевищує 3060 грн, а також відстрочку на рік податкових боргів ФОПів, що не перевищують 6800 грн.

Також законами встановлюються періоди звільнення платників єдиного податку 1-ї групи від сплати єдиного внеску.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm