Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами перевищило 138 млн. дол. США – статистичні дані

Contact Us

Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами перевищило 138 млн. дол. США – статистичні дані

Державна служба статистики повідомляє, що в січні 2020 року показники експорту товарів з України склали приблизно 4,2 млрд. дол. США, що перевищує імпорт за цей період на 138 млн. дол. США.

Експорт складає 102,3 % в порівнянні з січнем минулого року. Таким чином, позитивне сальдо становить 138,1 млн. дол. США. Наголошується, що в 2020 році зовнішньоекономічні операції проводились з партнерами зі 197 країн світу.

Переважну більшість товарів Україна експортувала до Китаю, Туреччини та Польщі. Превалює при цьому продаж зернових культур, чорних металів, а також жирів і олій. Загальні показники в зазначених сферах  перевищують аналогічні цифри за минулий рік.

В свою чергу основними товарними позиціями українського імпорту стали машини, обладнання і механізми, мінеральне пальне, нафта і продукти її перегонки, а також хімічна продукція і пов’язані з нею галузі промисловості.

Нагадаємо, експорт товарів в 2019 році склав 50,06 млрд. дол. США, а імпорт – 60,78 млрд. дол. США. Для експорту це на 5,8 %, а для імпорту на 6,3 % більше, ніж в 2018 році.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm