Повернення 50 млн. гривень Банку: ефективний факторинг ФК «Мустанг Фінанс»

Contact Us

Повернення 50 млн. гривень Банку: ефективний факторинг ФК «Мустанг Фінанс»

Практично для будь-якого банку, який надав фінансування, кінцева мета роботи з заборгованістю – це повернення грошових коштів (а не заволодіння майном клієнта або руйнування його бізнесу).

Тому, при виникненні у Банку проблем з поверненням боргу, факторингова компанія – це саме той суб’єкт правовідносин, який може реально допомогти з поверненням коштів неблагонадійного клієнта Банку.

Факторингова компанія ФК «Мустанг Фінанс» при врегулюванні питання заборгованості клієнта-боржника надає Банку реальні грошові кошти, прораховує відповідність операції й бере на себе всі ризики подальшої роботи з клієнтом-боржником.

Так, за участю нашої факторингової компанії врегульовано боргові зобов’язання клієнта-боржника на суму понад 50 мільйонів гривень перед одним із системних банків України.

Фахівці Фінансової компанії «Мустанг Фінанс»:

  • розробили ефективний алгоритм врегулювання заборгованості;
  • підібрали оптимальні інструменти для реалізації даного алгоритму;
  • успішно супроводили угоду щодо врегулювання заборгованості перед Банком.

Багаторічні судові тяжби на більш ніж 50 млн. грн. завершилися на користь Банку.

З огляду на сучасні реалії, перспективи претензійно-позовної роботи та можливі витрати на її проведення, саме залучення фінансової компанії – є одним з найефективніших та найменш витратних способів вирішення складних проблем в ланцюжку взаємин «Банк-Позичальник».

Фінансова компанія «Мустанг Фінанс» має багаторічний досвід надання кваліфікованих послуг факторингу.

Фахівці компанії прораховують оптимальну стратегію врегулювання заборгованості клієнта-боржника перед Банком, що дозволяє врегулювати питання погашення заборгованості:

  • на початкових стадіях прострочення виконання зобов’язань (які можуть виникати з різних причин і не завжди об’єктивно враховуватися кредитором як поважні);
  • в тривалих багатолітніх протистояннях (коли сторони вже реалізували практично всі відомі сценарії та стратегії судової роботи, і зайшли в глухий кут, не уступаючи один одному з тих чи інших причин).

Фінансовий факторинг – це унікальний спосіб вирішення фінансових проблем Банку!

 

Фахівці з фінансового факторингу «ФК «МУСТАНГ ФІНАНС» готові відповісти на Ваші питання.

Телефонуйте 067 635 19 84

 

Поділитися цим повідомленням?

smm