Після закінчення карантину українські підприємці змінять правила роботи

Contact Us

Після закінчення карантину українські підприємці змінять правила роботи

За даними Європейської бізнес асоціації 62 % українських підприємців повідомили, що не виключають варіант повного або часткового переходу на позмінний графік роботи. За станом на середину травня тільки 16 % опитаних заявили, що вже налагодили роботу чи зовсім її не призупиняли.

35 % бізнесу готові повернутися до роботи в травні, ще 34 % — в червні. При цьому 15 % поки що не збираються відновлювати діяльність або точно не знають дату, коли це станеться. 42 % керівників хочуть ввести позмінний графік, а 13 % залишать працівників працювати з дому.

Зауважимо, що більшості підприємств (63 %) вдалося зберегти заробітну плату працівників такою, яка була до карантину, 23 % заявило про скорочення зарплатні, і тільки 7 % планує її збільшення. 3 % компаній змушені були відправити деяких своїх співробітників в неоплачувану відпустку.

82 % фірм зберегли персонал в незмінному складі, 8 % шукають нових працівників, а 11 % довелося провести скорочення штатів. При цьому всі бізнесмени повідомили про зниження доходів від 20 до 75 %.

У 11 % опитаних не відбулось ніяких змін, а 3 % змогли збільшити свої доходи під час карантину.

На думку підприємців, аби досягти рівня розвитку, що існував до введення карантинних заходів, потрібно від півроку до 2-х років.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm