Підприємці просять знизити ставку інтерчейндж

Contact Us

Підприємці просять знизити ставку інтерчейндж

Бізнес-асоціації закликали президента не відступати від раніше оголошених намірів щодо обмеження на законодавчому рівні розміру еквайрингу та міжбанківської комісії.

Так, представники підприємництва піддали критиці меморандум про поступове зниження комісії інтерчуйндж до 0,9%, ініціаторами якого виступили Нацбанк і міжнародні платіжні системи Visa і Mastercard.

Бізнесмени кажуть, що такий розмір комісії втричі перевищує показники, встановлені Регламентом Євросоюзу. Крім того, бізнес-співтовариство вважає, що запропоноване рішення ніяк не вплине на зниження розміру комісійної винагороди за еквайринг, а просто є спробою загальмувати процес належного регламентування даного питання на законодавчому рівні.

Знижувати інтерчейндж пропонують поступово таким чином, щоб до липня 2024 року він склав 0,20% для дебетових карт і 0,30% для кредитних.

Нагадаємо, раніше вищезгаданий меморандум розкритикувала і Асоціація рітейлерів. Згідно з ним в результаті поетапного зниження до липня 2023 року ставка повинна знизитися до 0,9%.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm