Парламент затвердив закон про віртуальні активи

Contact Us

Парламент затвердив закон про віртуальні активи

Оборот віртуальних активів в українській державі кожного дня досягає 1 млрд грн, але до цього часу це питання не було врегульоване на законодавчому рівні. Верховна Рада проголосувала за проект № 3637, спрямований на легалізацію ринку криптовалюти.

Так, норматив регулює правовідносини, які виникають у результаті обороту віртуальних активів, визначає основні права та обов’язки учасників ринку, основи політики держави в даній галузі.

Чиновники припускають, що це стане першим кроком для створення прозорого цивілізованого ринку, а також створить відповідний потенціал, щоб українська держава зайняла високі позиції на світовому ринку криптовалюти. Віртуальні активи отримають юридичний статус, а учасники правовідносин — право на захист і можливість працювати в правовому полі.

Планують створити юрисдикцію, де діють прозорі умови взаємодії з державою, налагоджений зв’язок з регулятором і оподаткування на вигідних умовах. Через те, що такі відносини сьогодні перебувають у тіні, на український ринок не можуть заходити міжнародні біржі. Крім того, з таких операцій не сплачуються податки.

Сьогодні всього кілька держав у світі, які легалізували ринок криптовалюти — Німеччина, Люксембург, Сінгапур. Тепер серед них і Україна.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm