Парламент схвалив податкові та митні пільги для підтримки великих інвесторів

Contact Us

Парламент схвалив податкові та митні пільги для підтримки великих інвесторів

Слідом за президентським законом про інвестиційних нянь, спрямованим на підвищення інвестиційної привабливості української держави, парламент схвалив конкурентні інвестиційні стимули.

Законопроект № 3761 передбачає звільнення інвесторів зі значними інвестиціями від обов’язку сплачувати ПДВ за операціями з імпорту обладнання, а також від сплати податку на прибуток підприємств протягом 5 років. Крім того, інвестори зможуть не оплачувати ввізне мито при імпорті обладнання.

Нововведення також наділяють муніципальні органи правом змінювати ставки земельного податку й орендної плати на землі державної та комунальної власності.

Подібні ініціативи чиновників в галузі інвестицій свідчать про те, що не за горами прийняття інвестиційних стимулів для розвитку індустріальних парків. Успішний аналогічний досвід можна бачити на прикладі сусідніх країн.

Розраховувати на вищезгадані пільги зможуть інвестори, чиї проекти відповідають ряду вимог: обсяг інвестицій становить не менше 20 млн євро, створення робочих місць, передбачуваний термін реалізації не перевищує 5-ти років.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm