Нові ліцензійні вимоги: яку інформацію потрібно подавати

Contact Us

Нові ліцензійні вимоги: яку інформацію потрібно подавати

Наразі усі надавачі фінансових послуг зобов’язані подати наступні документи:

  • таблиці 1 та 2 опитувальника (додаток 6 до ліцензійних умов);
  • документи підтвердження можливостей представника діяти як надавач фінансових послуг з метою офіційної взаємодії Нацбанку з надавачем фінпослуг (лише у випадках якщо представник не є керівником);

Строк подання документів – до 1 лютого поточного року. Виключенням є оператори поштового зв’язку. 

До липня 2022 року надавачі фінансових послуг зобов’язані виконати усі дії щодо приведення у відповідність до нових ліцензійних умов своєї діяльності та підтвердити це у письмовій формі.

2022 рік є звітним роком для виконання ліцензійних умов щодо оновлення документації, включаючи анкети фізичної та юридичної особи, документи про підвищення статутного капіталу та опитувальник. Надавачі фінансових послуг, до яких застосовують вимоги 497–500 ліцензійних умов, повинні щорічно подавати документи з наступного року. 

Надавачі фінансових послуг також повинні у строк 15 робочих днів надати Нацбанку інформацію про зміни або доповнення в опитувальнику, реєстраційній картці, правилах добровільного страхування, примірному договорі про споживчий кредит, інформацію про наявність філій або представництв на території іноземної країни. 

Поділитися цим повідомленням?

smm