Нацбанк оновив порядок отримання ліцензії на переказ коштів у нацвалюті без відкриття рахунків

Contact Us

Нацбанк оновив порядок отримання ліцензії на переказ коштів у нацвалюті без відкриття рахунків

Був оновлений процес видачі ліцензії на переказ коштів у національній валюті без заснування рахунків. Наразі нова процедура відповідає новим правилам ліцензування, реєстрації та активності на ринку фінансових послуг. Положення були затверджені постановою Правління НБУ від 24 грудня 2021 року № 153 “Про затвердження Положення про ліцензування та реєстрацію надавачів фінансових послуг та умови провадження ними діяльності з надання фінансових послуг”.

Було врегульовано питання щодо вимог до заявників у процесі отримання ліцензії на переказ коштів та вимог до надавачів фінансових послуг з переказу коштів під час функціонування ліцензії.

Наразі Нацбанк є уповноваженим на відмову у видачі ліцензії на переказ коштів у випадку якщо контролер заявника є податковим резидентом або громадянином країни-агресора проти України.

Такі норми містить в собі  постанова Правління НБУ від 2 лютого 2022 року № 11 “Про затвердження Змін до Положення про порядок видачі ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків”, яка набрала чинності з 8 лютого 2022 року.

Поділитися цим повідомленням?

smm