Мінекономіки планує ввести компенсацію процентних ставок за кредитами на операції ЗЕД

Contact Us

Мінекономіки планує ввести компенсацію процентних ставок за кредитами на операції ЗЕД

В уряді займаються удосконаленням законодавчих нормативів, що стосуються підтримки експортерів. Так, в Мінекономіки повідомили, що планують розширити кількість товарних груп, які будуть забезпечені відповідною державною підтримкою.

Чиновники також відзначили, що Закон України «Про забезпечення масштабної експансії експорту товарів (робіт, послуг) українського походження шляхом страхування, гарантування і здешевлення кредитування експорту» не виправдав очікувань бізнес-спільноти.

У зв’язку з цим уряд активно працює над розробкою та прийняттям Стратегії Експортно-кредитного агентства, а також виступає ініціатором проведення системної роботи з підприємцями та експортерами, цікавлячись їхньою думкою.

Крім цього, Мінекономіки займається вдосконаленням законодавства, зокрема, з питання розширення кількості товарних груп, які отримають необхідну підтримку з боку держави, запуску програми компенсації процентних ставок за кредитами на операції ЗЕД, розробки нових продуктів підтримки несировинного експорту тощо.

У міністерстві відзначили, що Експортно-кредитне агентство у своїй діяльності має орієнтуватися на кінцевого споживача, тобто на вітчизняного експортера. Основним показником ефективності його роботи стане кількість експортерів несировинних продукції, яким орган допоміг вийти на зовнішні ринки.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm