Кредити за програмою «5-7-9» видають тільки кожному сьомому бізнесменові

Contact Us

Кредити за програмою «5-7-9» видають тільки кожному сьомому бізнесменові

У Фонді розвитку підприємництва заявили, що банківські установи обробили 79 тис. заявок за проектом «5-7-9», але з них тільки 11,7 тис. змогли порадіти позитивній відповіді.

Варто зазначити, що темпи видачі кредитних коштів зростають. Якщо на кінець попереднього року оформили 17 млрд грн більше, ніж 7 тис. громадянам, то на сьогодні ця сума становить вже майже 29 млрд грн. Кількість договорів з початку року зросла в два рази, а розмір кредитів збільшився на 66%.

Так, до 01.04.2021 року банками було отримано 79 тис. заявок. Це говорить про те, що кредит видається тільки кожному сьомому заявнику. Відмови отримують підприємці, які працюють у сфері оренди нерухомого майна, навіть за умови, що це не основний вид їхньої діяльності.

Також поширена причина для винесення відмови — перевищення ліміту виручки групи в 20 млн євро. Таке відбувається, якщо у заявника кілька видів бізнесу, які сумарно випадають за вищезазначену суму, а він хоче, щоб один з них підпадав під дію програми.

Таким чином, клієнт повинен відповідати умовам програми і вимогам, встановленим до позичальників. Під останнім розуміють стійку ділову репутацію і гарну кредитну історію, зрозумілі для банківської установи вид діяльності і бізнес-модель. Тоді фінустанова може оцінити платоспроможність клієнта, щоб зрозуміти, як він працює і генерує свій дохід. На підставі цього приймається остаточне рішення.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm