Кого називають інвестиційними нянями та які завдання вони виконують

Contact Us

Кого називають інвестиційними нянями та які завдання вони виконують

Взимку цього року Президент підписав Закон «Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні». Минуло більше, ніж півроку, і ось нарешті розроблено необхідні підзаконні акти, які дозволяють інвесторам реалізувати можливість скористатися підтримкою держави.

Хто ж такі інвестиційні няні? Це свого роду менеджери, уповноважені давати роз’яснення, де в державі краще вкладати гроші та як це правильно зробити. Вони допомагають інвестору отримати всі необхідні дані про потрібні ресурси, контрагентів, знайомлять із представниками влади, підшукують вигідні інвестиційні об’єкти тощо.

Відповідно до норм закону, щоб інвестор міг скористатися послугами інвестиційних нянь, слід, щоб сума його вкладень перевищувала 20 млн. євро протягом 5-ти років.

Експерти зазначають, що вищезгаданий норматив не про менеджерів, а про те, що вперше за часів незалежності українська держава впроваджує реальні інвестиційні стимули, які сягають до 30 % вкладених коштів. При цьому передбачається ціла низка таких стимулів, серед яких інфраструктурні, податкові, митні, земельні.

Подібна підтримка широко використовується у державах Європи та світу. В Україні зараз проводиться робота над найпоширенішими проблемами, з якими стикаються інвестори. Це стосується дозвільної, правоохоронної системи та бюрократичних процесів.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm