Кабмін затвердив зміни до програми «Доступні кредити 5-7-9»

Contact Us

Кабмін затвердив зміни до програми «Доступні кредити 5-7-9»

Наприкінці 2020-го року Кабмін затвердив постанову № 1100, що передбачає ряд заходів, націлених на додаткову підтримку малого і середнього підприємництва на час дії карантинних обмежень.

Оскільки в листопаді 2020-го року було прийнято рішення про посилення карантинних заходів, суб’єкти підприємництва потребують більшої підтримки з боку держави. У зв’язку з цим оновлена програма встановлює універсальний і ефективний підхід з надання фінансової допомоги бізнесменам.

Нововведення передбачають:

  • поширення програми на підприємців, річний дохід яких не перевищує 20 млн євро;
  • лібералізацію умов кредитування: термін надання коштів на фінансування оборотного капіталу збільшується до 3-х років, відстрочка платежу продовжується до року, а перший внесок знижується до 10% для діючих підприємців та 15% для стартаперів;
  • пом’якшення вимог для рефінансування в сфері заощадження зарплатного фонду до 50%;
  • для фінансування оборотного капіталу діє компенсація до 0% річних на час дії карантинних заходів, а після їх закінчення – до 3%;
  • врегулювання питання суміщення програми з державною допомогою, надання якої передбачається місцевими адміністраціями і радами за рахунок коштів міських бюджетів.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm