Хто має право на отримання державної домопомоги у 2022 році?

Contact Us

Хто має право на отримання державної домопомоги у 2022 році?

В рамках програми Міністерства соціальної політики України «Рука допомоги», починаючи з 1 січня 2022 року, безробітні малозабезпечені громадяни мають право на отримання фінансової підтримки для розвитку своєї справи. На здійснення програми розраховано 100 млн. гривень, сума допомоги може досягати 97500 грн.

Такий вид соціальної підтримки має особливості. Застосування коштів є винятковим – фінанси можна використовувати лише з метою започаткування власного бізнесу, включаючи матеріали та обладнання, а також на оплату рахунків. Термін повернення коштів визначено три роки з початку підприємницької діяльності. Сума, що підлягає поверненню, зменшується на розмір сплачених податків та єдиного соціального внеску. Підприємець також буде звільнений від повернення грошей у разі, якщо він зміг працевлаштувати двох осіб через центр зайнятості.

Для отримання фінансової підтримки необхідно звернутися до центру зайнятості за місцем проживання, подати відповідну заяву, довідку про відсутність судимості, а також бізнес-план майбутнього проекту. Крім цього, центр зайнятості надає допомогу для підготовки бізнес-плану, а також консультації майбутнім підприємцям з ведення бізнесу.

Поділитися цим повідомленням?

smm