ФОП стали отримувати нові штрафи

Contact Us

ФОП стали отримувати нові штрафи

У період дії карантинних обмежень велика кількість представників малого та середнього бізнесу у своєму електронному кабінеті виявили нові штрафи. Так, бізнесмени поділилися, що у розділі «Стан розрахунків із бюджетів» у графі «Незастосована штрафна санкція» у багатьох з них показуються різні суми за податковими зобов’язаннями: єдиним податком, ЄСВ тощо.

Як пізніше з’ясувалося, штрафні нарахування з’явилися за прострочені платежі за період дії карантинних заходів, незважаючи на те, що раніше уряд анонсував їх скасування. При цьому податкові органи в районах не могли ніяк пояснити ситуацію та направляли напряму до головного управління. Після численних запитів підприємці таки отримали відповідь: раніше не сплачені під час карантину податкові зобов’язання штрафом не обкладалися, але тепер вони висвітлюються в кабінеті.

Тому експерти рекомендують перевірити представникам бізнесу свої облікові записи, й у разі виявлення штрафів звертатися до податкової з листом про їхнє зняття. Нагадаємо, відповідно до нововведень податкового законодавства за його порушення у період дії карантину штрафи не нараховуються, а вже нараховані підлягають списанню.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm