Фонд держмайна закликає турецьких підприємців ставати інвесторами в Україні

Contact Us

Фонд держмайна закликає турецьких підприємців ставати інвесторами в Україні

У країні функціонує понад 3 з половиною тисячі державних підприємств різної спрямованості. Вони залишилися ще з радянських часів, а деякі з них планують приватизувати.

Про це повідомили у Фонді держмайна, кажучи про приватизацію підприємств інвесторами з Туреччини. Також керівник Фонду нагадав, що одним із пріоритетних цілей влади є зменшення ролі держави в економіці та залучення інвесторів.

Йдеться про роботу підприємств у сфері інфраструктури та комунікацій, в які турецькі бізнесмени вже інвестують кошти. Влада сподівається, що вони візьмуть участь і в подальшій приватизації. До слова, в поточному році держбюджет поповнився в її результаті на мільярд.

Безпосередньо процес приватизації проходить прозоро, інвестори можуть отримати потрібну інформацію про об’єкти, які підлягають приватизації, на спеціальному сайті.

У 2020-му році, незважаючи на пандемію, було проведено 900 тендерів, які принесли доходів на 3 млрд грн. Це в 4 рази перевищує показники 2019 року. Їх метою є не тільки отримати матеріальну вигоду, а знайти грамотного інвестора.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла закон, який передбачає розблокування процесів великої приватизації. Її об’єктами вважаються ті, вартість яких перевищує 10 млн дол.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm