ФК «Мустанг Фінанс» викупила право вимоги до боржників- лізингоодержувачів на 2,2 млн. дол. США

Contact Us

ФК «Мустанг Фінанс» викупила право вимоги до боржників- лізингоодержувачів на 2,2 млн. дол. США

Підприємство, яке займається наданням у фінансовий лізинг рухомого майна, звернулося до ТОВ «Фінансова компанія «Мустанг Фінанс» з проблемою: лізингоодержувачі (сільськогосподарські підприємства) протягом тривалого часу не виконували свої зобов’язання та продовжували користуватися предметами фінансового лізингу без будь-яких для цього підстав. Загальна сума боргу – 2,2 мільйона доларів США.

Згідно укладеного Договору з нашою компанією, Клієнт відступив право вимоги до боржників-лізингоодержувачів на загальну суму 2,2 мільйона доларів США.

Таким чином, Клієнт позбавився проблеми – довірив розбиратися з боржниками надійному партнеру в особі «ФК «Мустанг Фінанс».

 

ТОВ «Фінансова компанія «Мустанг Фінанс» має ліцензію на надання послуг з фінансового лізингу та значний досвід на цьому ринку.

Значний розмір власних й позикових коштів ТОВ «ФК «МУСТАНГ ФІНАНС» дозволяє гарантувати нашим клієнтам суворе виконання взятих на себе зобов’язань.

Завдяки професійному підходу наших фахівців, клієнти отримують унікальний фінансовий інструмент для вирішення економічних та фінансових задач.

Поділитися цим повідомленням?

smm