ФК «Мустанг Фінанс»: сучасний факторинг

Contact Us

ФК «Мустанг Фінанс»: сучасний факторинг

Факторинг — це відступлення права грошової вимоги, цілий комплекс фінансових послуг, спрямований на збільшення обсягів продажів і більш ефективний розвиток компанії. Головна задача подібної операції — забезпечити клієнту можливість займатися його основною діяльністю, не відволікаючись при цьому на постійне вирішення фінансових питань.

Переваги факторингу важко переоцінити, оскільки серед них:

  • можливість покрити дефіцит оборотних коштів, страхування та запобігання виникнення кредитних і валютних ризиків;
  • перетворення дебіторської заборгованості у вільні кошти, можливість надавати клієнтам розстрочку платежу без додаткових ризиків;
  • можливість збільшити обсяги продажів товарів і послуг;
  • отримання комісії від проведення операції.

З усього вище переліченого ми бачимо, що факторингові угоди вигідні всім учасникам операції. Особливо це стосується виробників продукції, які шукають ринок збуту та поспішають отримати за неї оплату.

Крім того, послуги факторингових компаній вигідні оптовим торговим підприємствам, котрі не можуть довго чекати оплати поставки товару, оскільки їм потрібно якнайшвидше купити продукцію у виробника.

Факторинг, ціна котрого розраховується у кожному конкретному випадку окремо, стає все більш популярним серед представників різного виду бізнесу. Але, перш ніж укласти подібну угоду, необхідно знайти надійного контрагента, на якого можна покластися. Переглядаючи рейтинг факторингових компаній, ви побачите, що ФК «Мустанг Фінанс» має гарну репутацію та великий досвід роботи в даній сфері.

Ми гарантуємо консультацію від кращих спеціалістів фінансової галузі, індивідуальні умови співробітництва та оптимальну вартість послуг факторингу. Довіртеся професіоналам своє справи!

Спеціаліст з фінансового факторингу «ФК «МУСТАНГ ФІНАНС» радо відповість на Ваші запитання.

Телефонуйте  067 635 19 84

Поділитися цим повідомленням?

smm