ФК «Мустанг Фінанс»: надійна та стабільна факторингова компанія України

Contact Us

ФК «Мустанг Фінанс»: надійна та стабільна факторингова компанія України

Факторинг – дієвий метод, який використовують для вирішення проблем виробників та постачальників різноманітної продукції. Фінансовий факторинг являє собою цілий комплекс послуг для кредитування постачальників шляхом викупу дебіторської заборгованості.

Факторингова компанія «Мустанг Фінанс» з 2016 року успішно веде свою діяльність у фінансовій сфері. Ми спеціалізуємося на вирішенні фінансових проблем, пов’язаних з стягненням боргів, простроченням по кредиторським зобов’язанням, тощо.

З метою ефективного вирішення поставлених завдань у нас працює команда досвідчених професіоналів, які діють виключно в рамках закону і досягають сприятливих результатів. З нами можна не тільки укласти договір факторингу, але і отримати кошти на умовах кредитування, а також підписати лізингову угоду.

Під час роботи з нашою компанією ви зможете відчути цілий ряд переваг:

  • персональний підхід до кожного клієнта, його консалтингове забезпечення;
  • гнучкі та прозорі умови співпраці;
  • орієнтованість на результат виключно в інтересах наших клієнтів;
  • оперативність дій.

Факторингові угоди – це на сьогоднішній день ефективний спосіб вирішення боргових зобов’язань та пошуку додаткових джерел фінансування. ФК «Мустанг Фінанс» є взірцем стабільності і надійності, а наші спеціалісти готові взятися за найбільш складні справи!

Поділитися цим повідомленням?

smm