Фінансова допомога підприємствам, які зупинили свою діяльність через пандемію

Contact Us

Фінансова допомога підприємствам, які зупинили свою діяльність через пандемію

Уряд надає фінансову підтримку підприємствам-виробникам, які оголосили простій виробництва, а також роботодавцям, які вимушено відправили співробітників у відпустки без збереження заробітної плати через скорочення обсягів виробництва, робіт, послуг.

Влада має на меті збереження роботодавцями робочих місць, не звільняючи робітників, аби при цьому вони могли розраховувати на фінансову підтримку від держави.

Так, опитування показало, що з 2-х тисяч підприємств, які є представниками середнього і великого бізнесу, було направлено у відпустки без збереження зарплати таку кількість людей:

  • від 1-5 % штатної чисельності — 58,8%
  • від 11-20 % штатної чисельності — 13 %;
  • від 21-30 % штатної чисельності — 14 %;
  • від 21-40 % штатної чисельності — 14,2 %.

Підприємці-виробники, які оголосили частковий простій, склали 12 % від усіх опитаних.

Нагадаємо, раніше була прийнята програма допомоги з часткового безробіття. Відповідно до неї на допомогу могли претендувати роботодавці для здійснення виплат своїм співробітникам у випадку втрати ними частини заробітної плати. Водночас, дана програма не поширювалась на підприємства, які оголосили простій, а також, які вимушені були відправити своїх робітників у відпустки без збереження зарплати.

За програмою часткового безробіття вже профінансовано приблизно 1 млрд. 155 млн. грн. Додатково планують виділити на підтримку роботодавців ще від 94,4 млн. грн. до 283,3 млн. грн.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm