Факторингові операції: приклади

Contact Us

Факторингові операції: приклади

Послуги факторингових компаній стають все більш затребуваними для українських підприємців. Факторинг — це цілий комплекс послуг, до яких відносять:

  • перевірку постачальника та його дебіторів;
  • встановлення лімітів для проведення відвантажень і фінансування;
  • безпосередньо фінансування;
  • управління дебіторською заборгованістю клієнта;
  • покриття ризику неплатоспроможності зі сторони дебітора.

Приклад галузі, в якій укладають факторингові угоди, можна підібрати майже в будь-якому виді діяльності. Їх суть полягає в тому, що кредитор, у якого є дебіторська заборгованість, передає своє право вимоги заборгованості фактору.

Договір факторингу вважається двостороннім, хоча по факту в операції беруть участь три сторони: клієнт, божник і фактор.

Наприклад, клієнт, який займається оптовою торгівлею, укладає договір поставки з боржником. Згідно з даним договором покупець повинен сплатити певну суму в назначений строк.

При цьому клієнт укладає договір також з фактором, по якому передає своє право вимоги заборгованості останньому. У свою чергу фактор фінансує клієнта в розмірі, наприклад, 70 % від дебіторської заборгованості.

Сучасний факторинг спрямований на максимальне задоволення інтересів кожної сторони. Наша факторингова компанія, сайт якої розроблений спеціально для вас, використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта та надає всі послуги факторингу, орієнтуючись виключно на результат!

Поділитися цим повідомленням?

smm