Факторинг чи кредит: що обирає середній бізнес

Contact Us

Факторинг чи кредит: що обирає середній бізнес

Факторинг — це мінімізація ризиків під час роботи з дебіторами. Оскільки практика свідчить, що підприємці розраховуються з постачальниками за отримані товари часто не відразу, подібна операція вигідна обом сторонам. Постачальники отримують можливість швидко поповнити свої оборотні кошти, а покупці можуть виплачувати заборгованість частинами.

Договір факторингу дає можливість збільшити обсяги закупок, розширити асортимент продукції, сформувати запас товарів на складі та отримати впевненість, що постачальник і надалі продовжить привозити товари, не побоюючись прострочення.

Допомога в розвитку бізнесу потрібна багатьом підприємцям, особливо, коли мова йде про малі та середні підприємства. Таке фінансування бізнесу, як кредит, підходить далеко не всім. Тому все більша кількість підприємців обирають факторинг.

Основні відмінності кредиту і факторингу полягають в наступному:

  • кредит видається під заставу, а факторинг не потребує ні застави, ні поручительства;
  • кредит погашає позичальник, а факторингову заборгованість — клієнт компанії;
  • кредит надається на чітко обумовлений період, а у випадку укладання договору факторингу гроші видаються на період фактичної відстрочки платежу;
  • всі кошти по кредитній угоді повинні бути виплачені в зазначений день, а при факторингу — у день передачі товару;
  • кредит надається на конкретну суму, а фінансування у випадку факторингу може збільшуватись відповідно до росту обсягів продажів;
  • для отримання кредиту необхідний великий пакет документів, чого не потрібно для факторингової угоди;
  • при факторингу ще надаються додаткові послуги, чого немає в кредитуванні.

Факторингові компанії надають індивідуальні умови співробітництва для кожного клієнта. Це дає можливість укласти найбільш вигідну для себе угоду.

Факторингова компанія «Мустанг Фінанс» має команду досвідчених юристів, готових взятися за найважчі кейси. За нашими плечима тисячі успішних рішень для українського бізнесу, високий рівень сервісу, клієнтоорієнтованість та робота на результат!

Спеціаліст з фінансового факторингу «ФК «МУСТАНГ ФІНАНС» радо відповість на Ваші запитання.

Телефонуйте  067 635 19 84

Поділитися цим повідомленням?

smm