Дослідження СУП: через страх втратити бізнес вітчизняні підприємці працюють по 47 годин на тиждень

Contact Us

Дослідження СУП: через страх втратити бізнес вітчизняні підприємці працюють по 47 годин на тиждень

Союз українських підприємців провів дослідження, відповідно до якого велика кількість бізнесменів відносить себе до категорії «новаторів», тобто вони самостійно вирішують усі свої питання та весь час знаходяться у пошуку нових можливостей. Разом з тим, у багатьох є страх не впоратися с узятими на себе зобов’язаннями та отримати проблеми з владою.

Серед опитаних 2-х тисяч відібрали частину анкет, за якими усіх підприємців класифікували на 5 типів:

  • новатори (22 %) — швидко та самостійно справляються з проблемами в бізнесі, тримають усе під контролем, весь час намагаються знаходити нові можливості для власної справи;
  • кити бізнесу (21 %) — великі бізнесмени, які повною мірою відповідають за власну роботу, не розраховуючи на зовнішні фактори та оперативно пристосовуючись до різних умов;
  • робочі мікровласники (19 %) — спокійно ведуть свій бізнес;
  • ідейні натхненники (19 %) — у них регулярно зароджуються творчі ідеї та нові напрямки для розвитку власної справи;
  • відсторонені власники (18 %) — ставлять ілюзорні цілі, при цьому вони не є прихильниками демократичного управління.

З-поміж опитаних понад 70 % складають чоловіки, і тільки 29 % — жінки. Їх вік в основному варіюється від 31 до 45 років. В середньому вітчизняний бізнесмен займається власною справою 8 з половиною років та працює по 47 годин на тиждень.

Також дослідження виявило, що українські бізнесмени мало вірять в успіх, оскільки далеко не всі можуть похвалитися наявністю необхідних навичок і ресурсів. Крім того, вони бояться невдач через постійну фінансову нестабільність. При цьому в столиці позитивні настрої переважають у порівнянні з іншими регіонами країни.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm