«Deutsche Bank» не пройшов стрес-тест в США

Contact Us

«Deutsche Bank» не пройшов стрес-тест в США

В цьому році дочірнє підприємство «Deutsche Bank» у США стало єдиним з 35 перевірених ФРС банків, що провалило стрес-тест

Американська Федеративна резервна система, виконуюча функції центрального банку, оголосила, що найбільший банк Німеччини «Deutsche Bank» не пройшов стрес-тест в США. Про це стало відомо після завершення біржових торгів в США з прес-релізу агентства.

Так, було виявлено, що банк має недостатню підготовку стосовно питань стратегічного планування, а також організації внутрішнього робочого процесу.

Федрезерв знайшов серйозні недоліки в усіх діючих моделях планування капіталу організації, обробці даних і прогнозуванні збитків та доходів. Банку порекомендували виділити інвестиції на реформування існуючих механізмів.

Перший етап перевірки, на якому оцінювались резерви капіталу на випадок рецесії, фінустанова пройшла успішно. А ось друга частина тесту стала для банку провальною. Таким чином, він єдиний з 35-ти перевірених організацій не пройшов перевірку.

Раніше в штаті Нью-Йорк  «Deutsche Bank» оштрафували на 205 млн. дол. за порушення законодавства і небезпечну поведінку при організації валютних операцій.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm