Чого українському бізнесу чекати в 2021 році?

Contact Us

Чого українському бізнесу чекати в 2021 році?

Поточний рік чітко продемонстрував, що наші майбутні можливості багато в чому залежать від встановлених обмежень. Адже всім довелося скорегувати свої плани з урахуванням пандемії. І наступний рік не стане виключенням.

В уряді стверджують, що чим швидше провакцинують критичну кількість громадян, тим швидше є шанс повернутися до нормального життя. Нацбанк, в свою чергу, поділився своїми побоюваннями стосовно того, що доведеться підвищити облікову ставку з метою стримання інфляції. В результаті таких дій вартість кредитів для бізнесу знову зросте.

Як сильно виросте інфляція залежить багато в чому від кількості локдаунів і обсягу встановлених обмежень. При цьому в НБУ прогнозують, що повернутися до траєкторії сталого зростання економіки буде складніше, ніж про це говорять в уряді.

Очевидним є й той факт, що на новому етапі значно збільшиться частка держави в економіці, як виросте її роль і в різних економічних процесах.

Бізнес поступово пристосовується до нових умов: оцифровка всіх бізнес-процесів, віддалений режим роботи. Підприємці зрозуміли, що сподіватися на підтримку держави не варто. Деякі підприємства зачиняються, а на їхньому місці будуть реалізовуватися нові ідеї.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm