Чим відрізняються колектори від факторингових компаній

Contact Us

Чим відрізняються колектори від факторингових компаній

Заборгованості українських компаній перед банками на сьогоднішній день являють собою солідну суму. Позбавляючись від проблемної заборгованості банки тим самим покращують свій баланс, а вирішення питань, пов’язаних зі стягненням боргу, лягає на плечі того, хто його викупив.

А викупити борг можуть різні небанківські установи. Серед них люди все частіше стикаються з колекторами і факторинговими компаніями. Однак в їх роботі є істотні відмінності.

Факторингова компанія

Так, факторингові операції передбачають укладення договору з банком і викуп у нього заборгованості з певним дисконтом. Після цього факторингова компанія сама стає кредитором для боржника на тих же умовах.

Колекторська компанія

У свою чергу колектори, як правило, не викуповують борг, вони просто отримують відсоток з стягненої суми за виконану роботу. А їх роботою якраз і є стягнути заборгованість будь-якими шляхами.

Тому регулярні нічні дзвінки, постійні погрози — це ніяк не методи роботи факторингових компаній.

Послуги факторингових компаній

Послуги факторингових компаній поширюються виключно на договори, пов’язані з підприємницькою діяльністю. Вони не спрямовані на приватне кредитування. Їх суть полягає в тому, щоб придбати відступлене право вимоги, в тому числі і те, яке настане в майбутньому, до боржників-суб’єктам господарювання.

Діяльність факторингових компаній обмежується з законодавчої точки зору набагато менше, ніж банків, тому вони мають певну свободу дій. Наприклад, такі фірми можуть піти на деякі поступки для боржника, залишаючись при цьому у виграші. Це можливо завдяки тому, що викуповують вони заборгованість у банків за дуже вигідною ціною.

Багато підприємців вже давно знають всі переваги факторингу:

  • можливість фінансування оборотного капіталу без застави;
  • прискорення періоду оборотності грошових коштів;
  • отримання до 90% від суми поставлених товарів;
  • можливість надавати своїм дебіторам більш вигідні умови для розрахунку;
  • поліпшення стану дебіторської заборгованості, підвищення репутації боржника;
  • прийнятна вартість послуг факторингу.

Кожен клієнт може вибрати факторинг за прийнятною ціною завдяки мінімальним обмеженням, встановленим для клієнтів. Це відкриє нові горизонти для розширення бізнесу, а також заощадить час. Адже для оформлення договору факторингу не потрібно величезного пакету документів, як це відбувається при взятті кредиту.

Відзначимо, що викупити борг без згоди банку факторингова компанія не може. Іноді зустрічаються ситуації, коли це відбувається без згоди боржника, проте фірми завжди повідомляють його про те, що роблять викуп.

Факторингова компанія «Мустанг Фінанс» (сайт якої ви можете детально вивчити, щоб переконатися в чесності й прозорості нашої роботи) надає якісні послуги факторингу на вигідних умовах!

Поділитися цим повідомленням?

smm