Бізнес зробив прогнози стосовно економіки до кінця 2020-го року

Contact Us

Бізнес зробив прогнози стосовно економіки до кінця 2020-го року

В результаті пом’якшення карантинних заходів українська економіка потроху відновлюється. Проте, за прогнозами для повернення до докризових показників нам необхідно в кращому випадку декілька кварталів.

Представники великого бізнесу на Київському міжнародному економічному форумі обговорили тенденції розвитку української економіки в другій половині поточного року і поділилися своїми міркуваннями стосовно антикризової політики.

Так, прогнозування НБУ свідчить, що експорт в Україні може впасти на 10 %, зростання дефіциту бюджету досягне 8 % ВВП, а безробіття — приблизно 10 %.

Вітчизняні бізнесмени зробили заяву щодо необхідності прийняття на державному рівні ряду ефективних заходів, направлених на підтримку бізнесу і вихід з кризового стану, як це можна спостерігати в багатьох іноземних державах.

Разом з тим, підприємці зауважили, що наздогнати в 3-му і 4-му кварталі те, що було упущено у двох попередніх, навряд чи буде можливим.

Представниками було виділено 3 напрямки, за якими варто проводити роботу:

  • зниження і спрощення податків;
  • введення серйозної відповідальності за несплату податків, боротьба з тіньовим сектором;
  • зменшення кількості посадовців.

Бізнесмени вважають, що швидкість відновлення економіки напряму залежить від грамотної й ефективної підтримки з боку держави.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm