Бізнес виступає проти підвищення податків під час кризи

Contact Us

Бізнес виступає проти підвищення податків під час кризи

Серед пріоритетів держбюджету на 2021-й рік виокремлюють підвищення мінімальної заробітної плати, на що бізнес-спільнота реагує негативно. Крім того, не зовсім зрозуміло, з яких джерел буде поповнюватись сам бюджет.

Через це існують побоювання щодо збільшення оподаткування для бізнесу, що є абсолютно нелогічним під час кризи. З відкритих джерел Європейська Бізнес Асоціація отримала текст проєкту змін до Податкового кодексу, які підтверджують чинні побоювання.

В Асоціації зазначили, що на даний момент важливо підтримувати компанії, а не створювати для них додаткові перешкоди для прозорої діяльності, аби не заморозити роботу підприємництва.

Також бізнес сподівається на ефективний механізм своєчасного відшкодування експортного ВВП. Адже інакше це негативно вплине на операційну діяльність підприємств, ціноутворення та ліквідність на внутрішньому ринку. Це призведе до несприятливих наслідків для всієї економіки у 2021-му році.

На думку представників бізнесу доцільно допрацювати проєкт бюджету та забезпечити конкретні статті витрат згідно з запланованими пріоритетами. При цьому категорично неприйнятно збільшувати податки та збори з метою збалансування бюджетних надходжень.

Джерело: Інтернет-ресурс

Поділитися цим повідомленням?

smm